Życzenia po Świętach i Nowy Rok na nowo !

WITAM !

Czy Tobie też czas tak przeleciał, że święta wydają się za krótkie w porównaniu z całym tym okresem przygotowań i oczekiwania? Dla mnie za szybko. Osobiście dodam, że nie nacieszyłem się nimi w ogóle. Dużo spraw przed świętami, dużo w trakcie… Znów dzieje się wiele, może kiedyś będę miał możliwość Ci opowiedzieć. Przez to nawet zaniedbałem mojego bloga. Nie było życzeń… Przepraszam za ten nietakt.

Ale dlaczego miałoby ich nie być teraz? Przynajmniej Noworoczne. Wszak Nowy 2011 rok przed nami. Co zatem życzyć?

fotografia ślubna i portretowa kalisz Piotr Grajek nowy rok

Sam zrobiłem. ładne, prawda? :)

Czego więc można życzyć na Nowy Rok 2011?

fotoHORYZONT życzy Tobie, cierpliwy Czytelniku, zawsze dobrego światła, właściwego kadru i przede wszystkim odpowiednich tematów do fotografowania. Ja życzę Tobie spokoju wewnętrznego i radosnego przeżywania na zewnątrz !

Oby sprzęt był zawsze pod ręką, oby ręka nie drżała i żeby oko było czujne. DOBREJ, TWOJEJ FOTOGRAFII TOBIE ŻYCZĘ.

Wszystkim zdrowia, radości i realizacji marzeń w zgodzie ze sobą i światem.

Już. Napisałem To.

Co dalej?

PRACA !

Planuję na ten rok kilka działań, które chcę podjąć już w tym miesiącu. Oczywiście związane z fotografią. Dużo fotografii ślubnej i dziecięcej. Choć…. nie tylko. Dlaczego? Bo BARDZO lubię też grafikę komputerową, którą to zajmuję się w wolnych chwilach (jeśli takie się pojawiają). Ale o tym kiedy indziej, gdzie indziej…

A Ty? Jakie masz plany?

Koniecznie mi napisz. Bo chciałbym się dowiedzieć o Tobie coś więcej. Czy jakiś ambitny plener? Może sesja krajobrazowa na wiosnę? Nowe zdjęcia dziecka? A może po prostu lepsze poznanie swojego aparatu, by tym razem nie zaskakiwał podczas wakacji? A’propos obsługi szykuję ciąg dalszy (w zasadzie to mam już gotowy zestaw) wskazówek o robieniu zdjęć z zapowiadanej wcześniej serii WSZYSTKO, CO CHCECIE WIEDZIEĆ O SWOIM APARACIE, CZYLI O ROBIENIU ZDJĘĆ DLA TYCH, KTÓRZY NIE CZYTAJĄ INSTRUKCJI.

Zajawka

Czyli co zamierzam pokazać Ci niebawem. Zapowiedź zdjęć z sesji macierzyńskiej, czyli fotografia z brzuszkiem. Dziękuję Wam Asiu i Błażeju za Wasz czas i cierpliwość. Byliście wspaniali.

Fotografia macierzyńska ora zdjęcia z brzuszkiem wg fotoHORYZONT Kalisz

Fotografia macierzyńska oraz zdjęcia z brzuszkiem wg fotoHORYZONT Kalisz

Fotografia macierzyńska oraz zdjęcia z brzuszkiem wg fotoHORYZONT Kalisz

Bądź na bieżąco, a najlepiej SUBSKRYBUJ od razu mojego bloga fotoHORYZONT. Będziesz miał pewność, że żadna wskazówka Ci nie umknie.

Tymczasem,

PIOTREK

P.S.

W tym roku to już 20-ta rocznica śmierci mojego idola rocka Freddiego Mercury z zespołu Queen. To był wokal. A jaka muzyka. W 1991 roku, stojąc na korytarzu w przerwie między lekcjami dowiedziałem się o jego śmierci. Nawet śmierć mojego chomika mnie tak nie przytłoczyła.

Show Must Go On.

Tagi: , , , ,

breaker

Wpisz Komentarz

Musisz się Zalogować żeby wpisać Komentarz.