WIOSENNE fotoPORTRETOWANIE DZIECI

Plakat fotoPortret Dziecka w Galerii Kalisz - zaprasza fotoHORYZONT

Plakat promujący akcję fotoPortret Dziecka w Galerii-Kalisz

Właśnie sfinalizowałem rozmowy prowadzone wraz z przedstawicielami Galerii Kalisz Carrefour w sprawie przeprowadzenia akcji fotograficznej mającej na celu wspólne i wzajemne promowanie swoich usług. Gospodarze obiektu umożliwili mi podjęcie działań marketingowych związanych z własną fotografią i oto w najbliższą niedzielę, tj. 25 KWIETNIA 2010 roku będę promował swoje usługi w Galerii Kalisz Carrefour. :)

Super !

Zapraszam od godziny 12.00 do 17.00 wszystkie dzieci i ich rodziców, którzy chcieliby uwiecznić swoje pociechy na fotografii, być może będzie to jeden z najpiękniejszych uśmiechów jaki zostanie zarejestrowany? Każdy maluch, no i może ciut większe dzieciaki, może zrobić sobie portret i dostać zdjęcie formatu 10x15cm GRATIS ! Należy pamiętać, że to wszystko dzięki uprzejmości gospodarza czyli GALERII KALISZ Carrefour.

Ja to wszystko poprowadzę i będę z przyjemnością gościł na stanowisku foto każdego małego gościa. Ah ta wiosna. Sprawmy, że będzie jeszcze piękniej.

Oczywiście czekać będzie wiele innych propozycji, ale to wszystko gdy przyjdziecie do Galerii Kalisz 25 KWIETNIA 2010 roku w niedzielę do strefy fotoHORYZONT w godz. 12.00 – 17.00.

Czekam na Was i Zapraszam. Chętnie z Wami porozmawiam.

Po akcji bardzo chętnie podzielę się z Wami swoimi obserwacjami no i oczywiście pokażę kilka zdjęć z tego dnia, bo jestem przekonany, że uda mi się zarejestrować kilka wspaniałych uśmiechów.

Fotografia dziecka - Julia w foto-horyzont

Do zobaczenia :)

Piotrek.

Tagi: , , , ,

breaker

Wpisz Komentarz

Musisz się Zalogować żeby wpisać Komentarz.