W Walentynki będzie gorąco !

Walentynkowa Para

W Walentynki tylko we dwoje

W Walentynki będzie gorąco ! Niedorzeczność? Nieprawda. Absurd? Skądże. Obserwując pogodę za oknem można mnie posądzić o pomroczność… i pewnie w niektórych sytuacjach tak jest… Ale w tej konkretnej…

Jakie macie pomysły na spędzenie tego dnia? Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale z tym, o czym chcę napisać, nie można po prostu czekać. To zbyt pilna sprawa, by zwlekać do ostatniej chwili.

I to propozycja, którą mam tylko dla Was. Naprawdę.

Pomyśleliście kiedykolwiek jak zatrzymać chwilę na dłużej?

A do tego mieć do niej dostęp za każdym razem, kiedy tylko przyjdzie na to ochota? W szczególności gdy chodzi o wyjątkowe święto.

Tak, tak.. Mowa o fotografii.A taki dzień jak Walentynki to wyjątkowa okazja, żeby wykorzystać możliwości fotografii i robiąc niespodziankę najbliższej osobie obdarować ją prezentem. Prezentem, który będzie przypominał o tym szczególnym dniu.

Teraz macie niepowtarzalną szansę zrealizować taki pomysł i zarezerwować swoją sesję fotograficzną u mnie z myślą o ukochanej osobie. Ale tylko do pewnego dnia. Zakończenie przewidziałem na dzień 10.02.2010 i to jest termin zamykający możliwość składania zamówień na sesję foto. Dlatego nie czekajcie do ostatniej chwili. Być może będzie to najwspanialszy prezent, jaki tego dnia podarujecie swojej Walentynce, tudzież Walentemu.

Dodatkowo taki portret wzbogacę o więcej zdjęć z przeprowadzonej sesji nagrane na płycie CD, a sam portret będzie w ładnej stylizowanej ramce.

Zatem przemyślcie to dobrze – czy nie warto uwiecznić tej chwili wyjątkową fotografią? To będzie niezapomniana pamiątka.

Sprawcie, by ten dzień zapadł w pamięci twojej ukochanej osoby na długo. Ja Wam w tym pomogę.

Piszcie, dzwońcie, a ja postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące walentynkowej sesji fotograficznej.

Piotrek.

Tagi: , , ,

breaker

Jedna Odpowiedź to “W Walentynki będzie gorąco !”

  1. Inez pisze:

    Zdjecie jest swietne,znam nawet miejsce gdzie było zrobione,a dzieciaczki sa cudowne.pozd

Wpisz Komentarz

Musisz się Zalogować żeby wpisać Komentarz.