DZIEŃ OJCA fotograficznie, czyli jedyny sposób by to uczcić

Witajcie,

fotografia portretowa w dzien ojca

To jest dzień, kiedy należy pamiętać o naszych ojcach, tatach, ojczulkach, staruszkach itd. To dzień kiedy wszyscy dziękujemy za trud jaki włożyli w nasze wychowanie i nie ważne jak było kiedyś; różnie jest i nie rzadko ciężko, często trudno w tych relacjach. Jednak w takim dniu odkładamy animozje, stajemy się na powrót dziećmi naszych ojców i wyrażamy swoją wdzięczność. Tak, bo moim zdaniem to wyrażanie wdzięczności, a nie żali, czyni ten świat lepszym.

Ja niniejszym chciałbym podziękować swojemu tacie za wszystko czego mnie nauczył, za wszystko co mi pokazał i o czym przestrzegał. Za wspólne spacery, zjazdy na sankach, pierwsze kąpiele w jeziorze, pierwszą przejażdżkę na motocyklu. Jest wiele pięknych chwil, które będę pamiętał i które będę pielęgnował, a które zawdzięczam jemu – mojemu ojcu. DZIĘKUJĘ CI TATO ZA ŻYCIE.

Tyle w ramach oficjalnych obchodów ;)

Ja niniejszym zapraszam wszystkich zainteresowanych, a w szczególności dzieciaki z ich ojcami do AKWARIUM Centrum Rozrywki Dla Dzieci w Kaliszu, gdzie w stałym miejscu będę fotografował i rozdawał portrety.

portret z dzieckiem, fotografia dziecieca

portret z dzieckiem, fotografia dziecieca kalisz

I uwaga – PROMOCJA ! Każde dziecko, które w Dniu Ojca przyjdzie do wspomnianego AKWARIUM dostaje portret 10x15cm GRATIS ! Natomiast gdy przyjdzie ze swoim tatą to dostaną PORTRET 13X18cm GRATIS ! Przybywajcie zatem :)

Zapraszam serdecznie.

Pozdrawiam,

PIOTREK

Tagi: , , , , , ,

breaker

2 komentarze to “DZIEŃ OJCA fotograficznie, czyli jedyny sposób by to uczcić”

  1. Piotr GRAJEK pisze:

    Dziękuję, ale prosiłbym o nie wysyłanie materiału reklamowego jako komentarzy do wpisów, w przeciwnym razie będą oznaczane jako SAPM. Dziękuję i proszę o wypowiedzi związane z wpisami.

Wpisz Komentarz

Musisz się Zalogować żeby wpisać Komentarz.